FF-Vánoční povídka- Nezvaný host (část 2.)

20. listopadu 2009 v 10:00 | Kamča |  »FF«
Bones Vánoční povídka- Nezvaný host (část 2.)

Venku byl bez mála nejmíň jeden stupeň nad nulou.Nepřetržitě se blížily Vánoční svátky.
"Co si myslíš o tom případu?" Kladl neustále Booth své partnerce otázky .Ale ta jen zírala na monitor obrazovky a projížděla databází. "Já si myslím tohle!" Začal agent vážně . A začal propagovat jeho smysl pro vraždy
. "Amanda Koperrová pracuje u FBI rok a půl, je to vážená pracovnice.Najednou z ničeho nic jí přidělej nového kolegu- Jamese Wilsona.Ten jí po týdnu spolupráce znásilní a ubodá k smrti!" Kůsta se zarazila a odbočila pohledem od obrazovky. "Říkáš to, jako by to dávalo smysl!" "Omyl Kůstko, tohle vůbec nedává smysl!Proč by jí sakra zabíjel?" Tohle taky probleskovalo Tempe hlavou.. "To taky nevím…, je to divné.Co se takhle zeptat Toma?" Tahle věta Bootha naštvala, víc než by si přál! "Cože?Thomase? Tak vy si už i dokonce tykáte..no bezvadné!" Shodil nohy ze stolu a postavil se do postoje vojáka na stráži. "Ano, nevidím na tom nic špatného a když na tom případu pracuje, možná by nám mohl poskytnout vedlejší informace!" Nepřichází v úvahu. "Kůstko podívej, mě se ten chlap nelíbí, aď si dělá na tom případu sám a my taky!Tak sakra copak spolu pracujem tak krátký čas na to, abychom nedokázali vyšetřit případ zabité ženy pracující pro FBI?" To už skoro řval, ale právě stalo něco, co by ani jeden z nich nečekal.


Před Kůstčinou kanceláří se objevila známá silueta muže. "Co ten tu k sakru dělá?" Procedil Booth mezi zuby a pozoroval muže vstupujícího dovnitř. "Jsem Thomas Smith, už jsme se viděli!" Dodal a udělal opět úšklebek na Kůstku. "Kdybych nepracoval u FBI, zmlátil bych ho!" Řekl si Booth v duchu zkaženě.A vlastně ani nevěděl, co ho štve víc.Buď to, že se snaží zapůsobit na Kůstku, těma jeho pohledama, nebo to, že se jim hrabe do případu!" Ale to už Thomas pokračoval: "Vím že na tom samém případu děláte taky, tak mě sem do konce případu přesunuli!" Booth zuřil!Tohle už opravdu nemohl poslouchat! "Omluvte mě, jdu se poptat jak řešení pokročilo!" Otočil se na patě a naštvaně vypochodoval z místnosti .
Poté, co se za Boothem ozvalo prásknutí dveří, Brennan promluvila: "Omluvte prosím mého kolegu , je z toho případu dost roztržitý a vyplašený!" Booth?A vyplašený? "Ano, taky jsem si všimnul!" Pousmál se Thomas. "Tak co kdybych vás tu provedla?Málo kdy se stává, že k nám na případ přidělí nového agenta!" A už se spolu s agentem Thomasem hnala, aby ho provedla po celém ústavu a představila mu kruh kolegů.
"Těší mě, já jsem Angela Montenegrová!Ale můžete mi říkat Angelo!" Představila se Angela s úsměvem na tváři,po té, co se všichni Thomasovi představili! "Jsem rád, že jsme budu pracovat v takovém bezvadném kruhu kolegů!Ale teď mě omluvte, Doktorka Brennanová mě totiž chce provést po laboratoři!" Vykal Temperance, aby se neřeklo. "My půjdeme s vámi!" Promluvila za všechny Angela, až na Bootha a Hodginse. Ti jen ledově hleděli na nového agenta s nenávistí v očích.
"Ten chlap mě štve!" Vyhrnul ze sebe Booth na Hodginse, který koukal do mikroskopu. "Abych se přiznal, mě se taky nelíbí, to že je tu mě zas tak neděsí, ale Angela je z něho úplně mimo!" Booth mimoděk přikývl, byl rád, že je s ním alespoň někdo za slovo, protože ostatní byli z Thomase úplně vedle, včetně Kůstky.A právě tohle, mu vadilo ze všeho nejvíc!
povídka pochází z tohoto BLOGU!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama