FF-Vánoční povídka- Nezvaný host (část 3.)

21. listopadu 2009 v 10:00 | Kamča |  »FF«
BONES -Vánoční povídka- Nezvaný host (část 3.)

Booth se pomalu šinul se složkou na důkazy ke Kůstčině kanceláři.Prokličkoval mezi všelijakými nástroji a počítači, kterými se laborka jen hemžila, pootevřel dveře.Ale když viděl, kdo je uvnitř, hned ho polil hněv. "Ahoj Boothe!" Spustila Brennanová rozvážně, když Booth strnul na místě a mlčky sledoval Thomase Smitha, jak si pohodlně hoví na pohovce. "Mám tu složku s důkazy!" Nedokončil proslov Booth, jak bývá v jeho zvyku, jelikož mu onu složku sebral dychtivý, nově doložený kolega a matně si v ní přečítal cosi o vražedném nástroji.Když to Kůstka zareagovala, pustila se do řeči taky. "Byl to kus čehosi kovového..nejspíš se jedná o měď.Bližší informace nám podá Hodgins, dělá teď rozbor." "Nejhorší je, že nemáme žádné svědky, …zatím." Proniklo to tak hluboko, až si Booth jeho hlas zaryl do paměti. To už se ale Brennanová chystala k odchodu, aby zjistila co nejbližší informace o vražedném nástroji.


Sotva co odešla, začal se Thomas vyptávat. "Takže Speciální agent Booth!" Na tuhle otázku by mu nejradši Booth omlátil nažlutavělou složku o hlavu. "Jo, a co má být!" Zhořkl Booth ve výraze.Bylo viděl, že to Thomasovi dělá dobře, když se Booth zlobí. "S Kůstkou děláš už dlouho co?" Mluvil jako malej fakan…jako by to ani nebyl příslušník od FBI. "Tak moment!Kůstka je moje přezdívka, určená pro Temperance.." Začal důležitě mávat se složkou v ruce na Smithse. "Takže ji můžu používat jen, já…jasné?" Smith tenhle slovní obraz rozhodně nečekal, načež jen vyjeveně přikývl a standartně nadhodil nasopený výraz. "Tys ale žádnou kolegyni zdá se, neměl!" Vrátil úder Seeley a vychutnával si vítězný pocit.
Bůh ví, co by mu Smith odpověděl, protože zrovna v ten moment vrhla do kanceláře Angela. "Zdravím, neviděli jste Brenanovou?Chtěla jsem se jí zeptat, jestli by se mnou nešla nakupovat vánoční dárky." Oba muži zakývali hlavama. "Před chvílí odešla za Hodginsem." Odporoval Smith a Booth s protestem nepřestával, hlavně co se Vánočních svátků týče. "Bóóóže…co všichni máte s těma svátkama!?" Udělala otočku a pohlédl na Angelu, která už byla na odchodu. "No, kdyby něco, pošlete ji za mnou!"

O pět minut později se Kůstka snažila všem společně se Zackem vysvětlit, jak došlo k vraždě. "Oběť byla udeřena touto kovovou tyčí přesně do týla." " A prorazila lebku, načež prorazila tepnu." Doplňoval ji Zack. "Výborně, takže Amanda Cooperová zemřela na vykrvácení." "Díky" Dodala hbitě Camille a společně s Hodginsem se vrátili do práce. V místnosti zůstalo jen poslední dobou rozhádané trio. Booth, Kůstka a jak jinak, než pan chytrý- Agent Thomas Smith. "Myslel jsem, že bychom třeba mohli zajít na oběd!" Vypustil další zasahující ránu do Boothova srdce. "To bychom mohli!" Přivětila Tempe s úsměvem na rtech. "Fajn.." Snažil si Booth zanechat chladné myšlení, hlavně aby nevybouchl. "Fajn, jedna:nula pro tebe hošánku, ale boj ještě neskončil!" As rozpačitým výrazem odešel zas směrem kancelář, na které se leskla jmenovka- Speciální agent Booth.
povídka pochází z tohoto BLOGU!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mišule Mišule | 21. listopadu 2009 v 15:56 | Reagovat

tahle ff se mi líbí...=) tu psala Míša z Bones-fan...ne? ;-)

2 Kamča »admíín« Kamča »admíín« | Web | 22. listopadu 2009 v 14:18 | Reagovat

jj mas to tam pany ze povidka pochazi z jejiho blogu  ;-)  :-)

3 Kamča »admíín« Kamča »admíín« | Web | 22. listopadu 2009 v 14:19 | Reagovat

psany*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama