FF-Vánoční povídka- Nezvaný host (část 14.)

2. prosince 2009 v 10:00 | Kamča |  »FF«
BONES -Vánoční povídka- Nezvaný host (část 14.)

Celým prostorem se ozval výstřel.
Temperance se s žalostným zajíknutím skácela k zemi.Před očima se jí začalo dělat bělmo, a ona necítila nic jiného, než obrovskou bolest v paži, chlad a pach přicházející od podlahy.


Christian Shäfer jen mlčky stál nad bezmocně ležící Kůstkou a pousmíval se.Když se ozvaly rychlé kroky s duněním.Ze tmy se vyřítila další jakási postava, slabé světlo vyrýsovalo obrys muže, co jen nevěřícně pohlédl na ženské tělo na zemi. "Ty hnusnej hajzle!!" Zařval a okamžitě natáhl kohoutek. Shäfer to postřehl, ale pozdě.Ozval se další, výstřel, který se tentokrát nedal přeslechnout.Všichni muži od FBI, co prohledávali dům, se zastavili.Vydali se směrem za výstřelem.Teď se k zemi svalil i sám Shäfer, ale tentokrát to nebyl zásah do paže, ale do pasu.Sledoval, jak mu krvácí trup, sledoval jak mu z oblečení stýká potok krve a barví betonovou podlahu.Až se jeho oči zcela zavřely…upadl do celého bezvědomí.

"Kůstko…" Šeptal skoro nepřítomně Booth a skláněl se nad svojí postřelenou parťačkou. "Boothe… "Začala zcela vydýchaně, měla co dělat, aby ze sebe dostala vůbec slovo.Hleděla přímo do očí svého kolegy a začaly jí z očí téct vlhké kapky slz., padaly na vše, co jim přišlo v cestě. "Jsem tu s tebou..Kůstko!" Naříkal snad ještě víc, měl co dělat, aby se taky nerozbrečel… "To bude dobrý..jsem tady.Neboj!" sedl si vedle ní na studenou zem, posunul jí k sobě a opřel o sebe.
Celou dobu jí hladil ve vlasech až ucítil jemný stisk ruky. " Tady jste!!" Zahučel silný mužský hlas.Před Boothem se objevilo pět mužů s černými vestami s nápisem FBI. "Rychle!!Potřebujem sanitku..!" Naléhavě sděloval všechny okolnosti a co se událo.Muž se rozhlídl kolem sebe a pochopil celou situaci.


Probudila se za pár hodin.Ležela v kanceláři, kterou moc dobře znala. "Boothe!!!!" Nevnímala okolí, jen chtěla najít Bootha. Zvedla se, když si všimla svého ošetřeného ramena.Chytla ho levou dlaní a přesunula se z kanceláře ven.Otevřela skleněné dveře, vedle kterých stál muž, kterého znala nade všechno.
Seeley se otočil s usmál. "Jak ti je?" Trochu posměšný pohled z Tempeny strany. "Všechno je v pořádku." Nečekala už ani minutu a vrhla se do náruče svého parťáka. "Ani nevíš, jak jsem rád" Bylo to jako z nějakého románu. Pořád ho pevně držela a přála si, aby tenhle okamžik trval navždy. "Temperance!" Vydechla do spolku Angela, co opodál zkoumala Shäferovu zbraň. "Zlato!!" Přiběhla okamžitě a připojila se k objímací záležitosti. "Dopadli jste ho?" Zeptala se Kůstka se zvědavým pohledem malého děcka. "Ano…Sam se přiznal k pašování.A Shäfera si teď podává Thomas." Dopověděl Seeley utvrzující informace. "Ale kde je James Wilson?"
" Tak tuhle otázku si pokládají snad všichni." Přistoupila do čtveřice Camille, co držela načervenalou složku. "Ráda vás vidím." Nabídla kolegyni vřelý úsměv.Brennan ho přijala. "Snad Thomas něco zjistí." Chvilka ticha. "No…já se půjdu znovu kouknout na tu zbraň.Tentokrát si vezmu Zacka.Jo a budu potřeboval i vás." Hodila Angela pohledem po Camille, co zírala s úšklebkem na Bootha a Brennanovou. "Jistě..jistě." Poklesla hlasem a odkráčela společně s Angelou do pozadí laborky.
" Spíš jí šlo jen, abychom byli sami." Řeč byla o Angele. "Cože?" Ucmudil nechápavě Booth. "O-h Boothe!" Vrhla se opět na to samé místo.
Tenhle případ měl zdá se brzo skončit.Ale…
povídka pochází z tohoto BLOGU!!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Marse Marse | 2. prosince 2009 v 16:40 | Reagovat

Dobrý, dobrý, dál, dál, dál....;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama